Blog

Wtorek, Marzec 3, 2015, 23:00

Miłosz Brzeziński jest coachem ICC, mentorem AIP Business Linku, członkiem rady ekspertów ośrodka THINKTANK oraz wykładowcą akademickim.

Jeżeli ktoś chciałby się przekonać, czy nawiązywanie partnerskich relacji w biznesie jest konieczne w dzisiejszych czasach musi przeczytać książkę pt. "Biznes, czyli sztuka budowania relacji".

W książce autor inspiruje ludzi, którzy pragną osiągnąć sukces w biznesie. Stawia wiele nurtujących pytań dotyczących zarządzania oraz udziela na nie odpowiedzi w sposób zabawny i intrygujący. Wyjaśnia, czy jesteśmy genetycznie zaprogramowani do pracy w zespole, na czym polega bycie prawdziwym menadżerem oraz jaka jest różnica pomiędzy zarządzaniem a ręcznym sterowaniem. Tłumaczy, jak pracować z innymi, jak należy postrzegać rację innych ludzi, jak szefować, jak radzić sobie z błędami oraz najważniejsze — od czego w ogóle zacząć.

Jeżeli masz z czymś problem to nie rozwiązuj go sam. Pomóż sobie go rozwiązać z pomocą innych osób. Pamiętaj, że wszystko co w życiu osiągasz staje się w towarzystwie i przy wsparciu innych. Zawsze ktoś pomaga. Nawet urodzić się nie można samemu.

To ludzie wiodą się wzajemnie do sukcesu i na razie tak zostanie. Cyfry, analizy, nowe technologie mogą najwyżej im w tym pomóc.

Tomek